יועץ איטום מוסמך

איטום יריעות

תוכן עניינים

בהליך בניית בית חדש או טרם שיפוץ בית קיים, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על נושא איטום הבית. כידוע, הקפדה על תכנון איטום ברמה גבוהה, תמנע התמודדות עם נזילות ומפגעים אחרים, אשר עלולים לצוץ כתוצאה מאיטום לקוי או מכשולים שונים במערכת האיטום. הדרך הטובה ביותר להבטיח שכך יהיה, היא להיוועץ עם יועץ איטום מוסמך, מקצועי ומנוסה, אשר יהיה אחראי על תכנון האיטום ופיקוח בפועל על עבודות איטום.

מהי חשיבותו של יועץ איטום?

בכדי לבצע את תפקידו על הצד הטוב ביותר, יועץ איטום מוסמך צריך להיות בעל ניסיון ועליו להחזיק בידע נרחב על עולם האיטום ובין היתר: להכיר לעומק את מערכות האיטום השונות, להציע בעת הצורך, דרכים לתיקונים ולשיקום מערכות האיטום, להיות בקיא בתקנים השונים בתחום, לשמור על עדכניות בכל מה שנוגע לחידושים ושינויים בעולם האיטום, להיות בעל יכולות להתגבר על כשלים שונים אשר עלולים להוות את נחלתה של מערכת האיטום.

מעבר לידע הנרחב והמקיף בתחום האיטום, יועץ איטום חייב להיות שירותי, מקצועי ובעל היכולות והכלים להעניק בשלב הראשוני, ייעוץ מקיף, ובשלבים הבאים, גם לבצע בקרה ופיקוח על אופן ביצוע עבודת האיטום בפועל.

כאמור, עבודתו של יועץ איטום אמנם מתחילה בייעוץ מקיף, אך היא ממש לא אמורה להסתיים או להסתכם ברשימה של טכניקות עבודה וסוגי חומרים בהם הוא ימליץ לעשות שימוש בהליך האיטום.

יועץ האיטום אמור ללוות את לקוחותיו עד לסיום עבודות האיטום, לפקח על העבודות בשטח, לבצע שינויים במידה ויעלה צורך בכך ולעמוד לרשות לקוחותיו עד לסיום הליך עבודות האיטום .

השלב הסופי של עבודת היועץ, יהיה לוודא שהאיטום אשר בוצע, אכן נאמן לתכנון המקורי, מתאפיין באיכות גבוהה ועומד בתקנים המחמירים ביותר בתחום – כמובן, שאם היועץ יגלה בבדיקות הסופיות, ליקויים שונים בעבודת האיטום, הוא אמור כחלק מתפקידו, להמשיך וללוות את לקוחותיו, עד שליקויים אלו יטופלו ברמה הגבוהה ביותר.

זקוקים לשירות מקצועי של יועץ איטום מוסמך?

עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום, חברת איטום עדן, תספק עבורכם שירותי ייעוץ מאנשי המקצוע המנוסים והבקיאים ביותר בעולם האיטום, על שלל מערכותיו.
הייעוץ, הליווי, הפיקוח והבקרה, ניתנים לגבי כל סוגי מערכות האיטום – בהתאמה מלאה ואישית לצרכי הלקוח.

התגלו כשלים באיטום הנוכחי? נמצאים לקראת רכישת דירה או בהליך שיפוצים?


אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת איטום עדן ולקבל שירותי ייעוץ שיבטיחו לכם את האיטום האיכותי ביותר – ובאחריות מלאה!

אהבתם? נשמח אם תשתפו :)

Facebook
Twitter
דילוג לתוכן