עבודות איטום בסנפלינג ובגובה

רטיבות בקירות חיצוניים עלולה לגרום ללא מעט מפגעים, ולכן היא דורשת  פתרון מידי ואיכותי. כאשר הרטיבות בקירות החיצוניים הינה בקומות גבוהות, הדרך הטובה והאיכותית ביותר לטפל בבעיה היא בהליך של איטום בסנפלינג. בכדי שהעבודה תתבצע בסטנדרטים בלתי מתפשרים, יש צורך בצוות מקצועי אשר לצד התמחות בעבודות איטום, גם מחזיק בהכשרה, בציוד וביכולות לבצע עבודות גובה.

איטום-בסנפלינג-בגובה.png

אבחון כשלי האיטום

במקרים רבים, ניתן לזהות את בעיות האיטום גם ללא ידע או היכרות מקדימה עם התחום. יחד עם זאת, מודעות לבעיית האיטום לבדה לא מספיקה ואין בה גם להעיד על מקורה. בכדי לזהות את מקור הבעיה בצורה מדויקת ויסודית, יש צורך להזמין חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום זה, וכחלק מכך, גם אוחזת בציוד חדשני ומתקדם, אשר יאפשר לה לאתר את מקור הבעיה בצורה מדויקת – ובהתבסס על כך, גם להתאים את הפתרון המדויק והנכון ביותר. כאמור, במידה ומקור הבעיה הוא בקירות החיצוניים והדירה ממוקמת בקומות גבוהות, ההמלצה היא כמובן לבדוק את הנושא של עבודות סנפלינג.

מה חשוב לדעת על עבודות איטום בגובה?

במידה ועבודות האיטום מתבצעות על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום, ניתן להבטיח שהצוות המקצועי יקפיד לבצע את כל העבודות הנדרשות לצורך קבלת תוצאה איכותית ושלמה. בשלב הראשון, הצוות יבצע את כל עבודות ההכנה הנדרשות ובין היתר: תיקון של כשלים שונים, איטום של סדקים, הסרה של טיח, חיזוק אריחים ואיתור וטיפול בבעיות אחרות אשר משפיעות באופן ישיר או עקיף על טיב האיטום – ביצוע העבודות הללו בצורה יסודית ומקצועית יאפשר להגיע לשלב הבא ברמת מוכנות גבוהה יותר.

באמצעות איטום בסנפלינג ניתן לבצע איטום צנרת חודרת, הסרת טיח רופף, תיקוני טיוח וצביעה של קירות חיצוניים ואיטום גגות אשר הגישה אליהן אינה אפשרית בדרכים אחרות, או שהיא מרובה במכשולים כמו ריבוי של דוודים, קולטי שמש ומזגנים, אשר עשויים להקשות על עבודת האיטום.

בשלב הבא, העובדים ידאגו לבצע את עבודת האיטום בפועל וזאת באמצעות מריחה של חומר איטום ייעודי, ולאחר שהחומר יתייבש הם אף ימרחו שכבה נוספת – על מנת להבטיח איטום אשר יעמוד בסטנדרטיים בלתי מתפשרים – וכאשר, מדובר על עבודות איטום אי אפשר באמת להתפשר על פחות מהתוצאה האיכותית והטובה ביותר.

איטום בגובה

איטום בסנפלינג - יתרונות

עבודות איטום בסנפלינג טומנות בחובן לא מעט יתרונות שחשוב מאוד להכיר ובין היתר: מדובר בעבודות אשר בכוחן לקצר תהליכים – בהשוואה לעבודות איטום בגובה אשר מבוצעות בדרכים אחרות (כמו לדוגמא, על ידי הקמה של פיגומים), עבודות איטום בסנפלינג יתבצעו בצורה מהירה יותר.

יתרון נוסף של עבודות איטום בסנפלינג בא לידי ביטוי בעלות הכספית – כאשר, מכיוון שהעבודות מתבצעות בצורה מהירה יותר, כך גם העלות שלהן תהיה נמוכה יותר. יתרון נוסף של עבודות אלו, בא לידי ביטוי בניקיון, כאשר, עבודות אלו מבוצעות בצורה נקייה ובטיחותית – כך שהשלווה של השכנים או של עוברי האורח לא נפגע במהלך העבודות.  

חברת איטום עדן מבצעת מגוון של עבודות איטום בגובה באמצעות סנפלינג הכוללות:

איטום עדן - הבחירה הנכונה לעבודות איטום בגובה

בכדי ליהנות מכל היתרונות של עבודות איטום בסנפלינג וליהנות משקט נפשי בידיעה שהן מבוצעות בצורה המיטבית, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את החברה המתאימה בצורה מושכלת ונבונה.

בשלב הראשון, חשוב לוודא אלו שירותים אותה החברה מציעה כאשר,  השירותים יכולים להיות: איטום קירות חיצוניים, איטום מבנים שלמים, איטום באמצעות שימוש בשיטות ובחומרים שונים ועוד – כאשר, לעיתים גם לשיטת העבודה ולחומרים בהם היא עושה שימוש תהיה השפעה על טיב התוצאה.

 מומלץ לבדוק את הנושא הזה בכדי לוודא שאותה החברה אכן ערוכה לבצע את העבודה בצורה המיטבית ולהתאים את מערך העבודה לאותה בעיית איטום. כמובן, שיש לוודא שהחברה הנבחרת מחזיקה ברשותה את כל ההיתרים הנדרשים לבצע עבודה בגובה – מה שיאפשר הרבה שקט נפשי בכל מה שקשור לביצוע העבודה בצורה בטיחותית.

חברת איטום עדן מייחסת חשיבות עליונה לשמירה על ביטחונם של עובדיה ולשמירה על תקנות העבודה בגובה, ומקפידה ליישם אותן בפועל. כל עובדי איטום עדן המבצעים עבודות איטום בגובה ועבודות שיקום מבנים בסנפלינג, הינם בעלי תעודת הכשרה מוכרת המאשרת שהם מורשים לבצע עבודות אלו. כמו כן, עובדי החברה מבוטחים מפני כל מקרה של פציעה או נפילה במהלך ביצוע עבודות איטום בגובה.

שאלות ותשובות נפוצות:

איטום בסנפלינג הוא עבודת איטום המתבצעת על ידי עובדים מקצועיים המחוברים לכבלים באמצעות סנפלינג. עבודות איטום בסנפלינג מתבצעות בדרך כלל על משטחים גבוהים, כגון קירות חיצוניים של בניינים או גגות, שבהם אין גישה נוחה באמצעות פיגומים או ציוד אחר.

עבודות איטום בסנפלינג מציעות מספר יתרונות בולטים, ביניהם:

 • מהירות: עבודות איטום בסנפלינג הן מהירות יותר מעבודות איטום המתבצעות בדרכים אחרות. הדבר נובע מכך שהעובדים אינם צריכים להקים פיגומים או ציוד אחר, מה שמאפשר להם להגיע ישירות למשטח המיועד לאיטום.
 • עלות: עבודות איטום בסנפלינג הן זולות יותר מעבודות איטום המתבצעות בדרכים אחרות. הסיבה לכך היא שעבודות איטום בסנפלינג אינן דורשות ציוד מיוחד או ידע נרחב, מה שמוזיל את עלות העבודה.
 • בטיחות: עבודות איטום בסנפלינג מבוצעות על ידי עובדים מקצועיים המחוברים לכבלים באמצעות סנפלינג. הדבר מבטיח את בטיחות העובדים ומפחית את הסיכון לפציעות או נזקים.

עבודות איטום בסנפלינג מציעות מספר יתרונות בולטים, אך יש לה גם מספר חסרונות, ביניהם:

 • גישה מוגבלת: עבודות איטום בסנפלינג מוגבלות לעבודות על משטחים גבוהים שבהם אין גישה נוחה באמצעות פיגומים או ציוד אחר.
 • רעש: עבודות איטום בסנפלינג עלולות לגרום לרעש, מה שעלול להפריע לשכנים או לאנשים אחרים באזור.

בעת בחירת חברה לביצוע עבודות איטום בסנפלינג חשוב לבדוק את הדברים הבאים:

 • ניסיון: חשוב לבחור חברה בעלת ניסיון רב בביצוע עבודות איטום בסנפלינג.
 • הסמכה: חשוב לוודא שהחברה מוסמכת לבצע עבודות איטום בסנפלינג.
 • ביטוח: חשוב לוודא שהחברה מבוטחת בביטוח צד ג', שיבטיח אתכם במקרה של פציעה או נזק שנגרמו על ידי החברה.

מחיר עבודות איטום בסנפלינג משתנה בהתאם למספר גורמים, ביניהם:

 • גודל המשטח המיועד לאיטום: ככל שהשטח המיועד לאיטום גדול יותר, כך העלות גבוהה יותר.
 • גובה המשטח המיועד לאיטום: ככל שהמשטח המיועד לאיטום גבוה יותר, כך העלות גבוהה יותר.
 • סוג החומרים המשמשים לאיטום: סוג החומרים המשמשים לאיטום משפיע על העלות.

בדרך כלל, מחירה של עבודת איטום בסנפלינג ינוע בין 500 ש"ח למטר מרובע לבין 1,000 ש"ח למטר מרובע.

עבודות איטום בסנפלינג הן פתרון יעיל, בטיחותי וזול עבור עבודות איטום על משטחים גבוהים, כגון קירות חיצוניים של בניינים או גגות.

עם זאת, חשוב לבחור חברה מקצועית ומנוסה לביצוע עבודות איטום בסנפלינג, על מנת להבטיח עבודה איכותית ובטוחה.

*האמור במאמר זה אינו מהווה ייעוץ מקצועי, ואין להסתמך עליו ככזה. מומלץ לפנות לאיש מקצוע מוסמך לקבלת ייעוץ בנוגע לעבודות איטום בסנפלינג.

 

 

אולי יעניין אתכם גם:

דילוג לתוכן